Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Изток
ул. Д-р Любен Русев
630 €
1 232.17 лв.

(18 €, 35.20 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:54 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 140 пъти.
Площ:
35 m2
Етаж:
2-ри от 6

Описание на имота:

Primo+ Недвижими имоти представя на Вашето внимание отлично обзаведен едностаен апартамент под наем.

Намира се в нова тухлена сграда на ул. Д-р Любен Русев, кв. Изток. В близост е до КАТ, Litex Towers и е на пешеходно разстояние от 2 метростанции.

Имотът е чисто нов, изцяло ремонтиран и обзаведен от дизайнер и очаква своя първи наемател.

Състои се от входно антре, стая с кухненски бокс и баня с WC.

Отопление и топла вода на електричество.

За повече подробности и организиране на огледи:

Симеон Тачев

тел. 0888 991 586

За контакт:
0888991586
Брокер:
Симеон Тачев
0888 991 586
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Изток
ул. Д-р Любен Русев
Обява: 2b177847884613838

630 €
1 232.17 лв.
История на цената
(18 €, 35.20 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Изток, ул. Д-р Любен Русев