Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
720 €
1 408.20 лв.

(10.29 €, 20.13 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:17 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 121 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

*** НОВ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В МАЛИНОВА ДОЛИНА ***

Primo+ недвижими имоти предлага чисто нов двустаен апартамент под наем, находящ се в нова сграда в кв.Малинова долина в непосредствена близост до НСА.

Локацията предлага бърз и удобен достъп до основни пътни артерии, търговски обекти, заведения и градски транспорт.

Спирки на градски транспорт: автобус 94,294,280,102,805,Н2;

Апартаментът се отличава с модерна визия, функционално разпределение и висококачествени довършителни материали, създаващи усещане за уют и комфорт. Жилището е светло, просторно и отлично организирано, подходящо както за сам човек, така и за двойка.

Разпределение:

просторна всекидневна с кухненски бокс и трапезарна част, оборудвана с всички необходими електроуреди за едно домакинство;
уютна спалня;
баня с тоалетна;
тераса;

Жилището предлага много пространство и комфорт, допълнени от светлина и приятно усещане за уют.

Отдава се напълно обзаведено и оборудвано, с внимание към детайла и практичността.

Отоплението е на ТЕЦ , като е монтиран климатик и в двете стаи за допълнителен комфорт през всички сезони.

Наемна цена: 720 евро / месец

Свободен е за нанасяне.

За повече информация и огледи:

Деница Илчева 0882 059 216

За контакт:
0882059216
Брокер:
Деница Илчева
0882059216